LAVLA — магазин естетичних подарунків by Oh My Look! НАПИШИ НАМ
lavla

Привіт!
Раді бачити тебе тут і вже мріємо познайомитись ближче! Ні, на цій сторінці не буде нудних текстів про те, як ми ростемо й розвиваємося, збираємо у себе купу українських і світових брендів та розробляємо власні продукти. Хоча не без цього, звісно :)

Коли ми створювали Lavla, мріяли зробити життя дівчат легшим і красивішим. Тож прямо зараз запрошуємо тебе у подорож найцікавішими моментами нашої історії — здається, завдяки ним все вдалося!

березень 2015

Великий вибух М’ятний Oh My Book!

Так-так, все почалося з цього блокнота. Ми в Oh My Look! випустили його тиражем 500 штук і переживали, що блокнот куплять кілька наших подружок. А його розкупили за 6 днів. І ми вирішили продовжувати!

Oh My Book! став must have кожної української (і не тільки української) дівчинки. Ми робили його різними мовами і з різними обкладинками: вигадали навіть Oh My Book! Mother edition. Пам’ятаєш такий? :)

січень 2016

WOW-подарунки з усього світу!

Спочатку ми закохалися в американський бренд Bando. А потім ще в кілька десятків брендів з різних куточків планети! Не сильно полюбляємо це слово, але вважаємо стакани з трубочками та чохли для смартфонів Bando легендарними — тому що саме їх ми привезли до шоуруму Oh My Look! першими. І більше не змогли зупинитися :)

червень 2016

Oh My Book! Mini

Від великої любові народжуються маленькі Oh My Book! А нашої любові до естетичних речей було так багато, що ми 4 рази оновлювали обкладинки — і кожного разу випускали по 3 нові блокноти, які зручно всюди брати з собою!

лютий 2017

На старті великих планів!

Період, від якого мурашки. Тоді ми випустили наш перший планер Oh My Big Plan Mint edition і планували зробити ще 3 таких у різних обкладинках, щоб разом вони склали серію планерів на рік.

Але зрозуміли, що разом із планерами створили дещо більше: цілу спільноту людей з великими планами. Яка існує досі та сильно нас надихає!

серпень 2017

Oh My Baby Book

Народження Oh My Baby Book — це майже як народження дитини. Цю книгу для перших спогадів малюка ми створювали з особливим трепетом і любов’ю. Тому що знали: кожна мама буде зберігати в ній найцінніше.

червень 2018

Подарунки стали LAVLA

Подарунків в Oh My Look! стало так багато, що сукні почали трохи нервувати :) І тоді ми зрозуміли: саме час! Назвали себе LAVLA, створили окремий Instagram-акаунт і почали нове життя почали знімати ще більше контенту з блокнотами, чохлами і стаканами!

грудень 2019

Дорослішання

До цього часу ми встигли випустити INSTA PLANNER, блокнот для списків I do love lists, Не просто блокнот, власні чохли для смартфонів і безліч 3D-стікерів. А ще — зібрати на полицях Lavla естетичні бренди з України, Британії, Німеччини, Данії, Нідерландів, США та інших країн світу.

Наш Instagram теж подорослішав: ми оновили комунікацію та робимо все, щоб твоєму внутрішньому естету більше ніколи не було самотньо.

липень 2020

Підкорення e-commerce!

Складно повірити, але до цього моменту у нас не було сайту. А тепер є! :) Любимо його.

вересень 2020

Girls can be heroes too!

Період, в який всі ми відчули себе трохи героями. І лінійка подарунків, яка стала справжнім бестселером та надихнула нас на створення майбутніх лінійок.

лютий 2021

Oh My Big Plan Business

Переродження Oh My Big Plan. Ти допомогла нам зрозуміти, що зручніше тримати робочі та особисті плани в різних блокнотах, тому ми присвятили твоїм робочим цілям, справам та задачам окрему лінійку. Щоб більше жодних дедлайнів на вчора, а тільки натхнення та ефективність. І трохи іронії, звичайно :)

червень 2021

Oh My Big Plan Lifestyle

«Твої мрії вже теж тебе загадали!» — вирішили ми і створили лінійку подарунків для ясних думок та здійснення мрій! Тут є планер для знайомства з собою справжньою, свічки, чай для ванни, маска для сну, ролер і гуаша для обличчя.

Якщо ти робила передзамовлення планера Oh My Big Plan Lifestyle, то маєш пам’ятати, як він співав у чат-боті. Навіть трохи сумуємо за цим :)

червень 2021

Oh My Big Plan Education

Для всіх lifelong learning ambassadors ми вигадали лінійку помічників у навчанні та втіленні знань у життя. Хедлайнером лінійки став планер-конструктор, який можна підлаштовувати під свої потреби, а компанію йому склали шопер, стікери, папки та інші канцелярські дрібниці.

лютий 2022

Oh My Big Plan Ukraine Inspired

Мабуть, найважливіша лінійка. Бо вона про найцінніше. Ми присвятили цю колекцію країні нашого серденька, її культурі та особливим вайбам. Наповнили її відчуттями, що будуть зрозумілі кожному. Oh My Big Plan Ukraine Inspired — це наша перша англомовна лінійка, адже зараз як ніколи важливо говорити про Україну на весь світ.

А скільки всього ще попереду!

Якщо ти ще читаєш це, то сильно хочемо подякувати, що ти з нами!

Весь цей шлях ми пройшли і продовжуємо йти для того, щоб корисних та естетичних речей навколо нас ставало більше. Щоб надихати тебе на нові плани та цілі, на створення затишку вдома та якісний відпочинок, на подарунки для подружок і для себе. Обов’язково — для себе!❤️

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».