Інтернет-магазин Lavla — Згода з розсилкою НАПИШИ НАМ
lavla

Згода з розсилкоюЗаповнюючи форму на нашому сайті lavla.com.ua, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності, а також з тим, що фізична особа-підприємець Козелецька Вероніка Дмитрівна (далі — компанія) має право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1. З вашої згоди. У всіх інших випадках перед тим, як передати інформацію про вас третім особам, наша компанія зобов'язується отримати вашу згоду. Наприклад, наша компанія може реалізовувати спільну пропозицію або проводити конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо вашого дозволу на спільне використання вашої особистої інформації з третьою особою.

2. Компаніям, що працюють від нашої особи. Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це обумовлено необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3. Дочірнім і спільним підприємствам. Під дочірніми та спільними підприємствами мається на увазі організація, не менше 50% частки якої належить компанії. При передачі вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати її будь-яким шляхом, який суперечить вашому вибору. Якщо ви вказали, що не хочете отримувати від нашої компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім і спільним підприємствам в маркетингових цілях.

4. На сторінках, які позиціонуються як загальні, і партнерських сторінках. Наша компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи з просування товарів на сторінках нашого сайту, позиціонуються як загальні. При запиті особистих даних на таких сторінках ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, з яким ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5. Під час передачі контролю над підприємством. Наша компанія залишає за собою право передавати ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем, трансфером нашого підприємства або його активів. При продажу або трансфері бізнесу - наша компанія надасть вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе надалі надавати вам послуги або продукти, які раніше надавалися нашою компанією.

6. Правоохоронним органам. Наша компанія може без вашої на те згоди розкрити персональну інформацію з наступних причин: щоб уникнути порушення закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях, допомога в запобіганні шахрайства, а також зміцнення або захист прав компанії або її дочірніх підприємств.
Будь-яка особиста інформація, передана вами для реєстрації на нашому сайті, за вашим запитом може бути в будь-який момент змінена або повністю видалена з нашої бази. Для цього вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.
Якщо ви хочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».