Лінійка аксесуарів для ментального спокою та краси НАПИШИ НАМ
lavla

Лінійка аксесуарів для твого ментального спокою та краси

Нам з тобою вже добре відоме поняття б’юті-рутини: ми вивчили
всі етапи догляду за шкірою, перевірили ефект від гуаша
і розібралися з SPF.

Настав час сформувати MENTAL BEAUTY
рутину — щоб вчасно накладати маску і на свій ментальний стан.

Знайомся, хто допомагатиме тобі дбати про внутрішній спокій та примножуватиме твою mental beauty!

Пам’ятаєш відчуття, коли твоя найближча людина тепло-тепло обіймає тебе? А тепер уяви, якби ти сама стала для себе цією людиною

slide

MENTAL BEAUTY NOTEBOOK — твоя персональна подушка безпеки, де можна просто бути собою

Жодних складних інструкцій — пиши про все, що маєш на серці чи на думці, а коли треба — звертайся до наших підказок. Кажуть, вони показують найкоротший шлях до ментальної рівноваги і надихають частіше подумки обіймати себе.

Роздивитись детальніше

Знаєш, іноді таааак хочеться просто змити все зайве. Переживання про несуттєве, тривоги про майбутнє, нав’язливі думки перед сном. Вжух — і одразу легко й спокійно

slide

MENTAL BEAUTY SOAP — маст хев твоїх mental beauty ритуалів, аби подбати про себе та свій внутрішній стан

Обирай мило від G × EVO derm, яке змиває тривоги, очищує думки чи пом’якшує сон. Використовуй стільки разів на день, щоб у тривожності та зайвих думок не залишилось жодних шансів!

Роздивитись детальніше

Що б не відбувалося навколо — так цінно, коли можеш спертися на внутрішні опори. Бачиш? І ось твій власний вогник вже світить яскравіше.

slide

MENTAL BEAUTY CANDLE — свічка, що підсвічує найважливіше і допомагає відчути ментальний спокій.

Запалюй для чесних розмов із собою, аби наповнити простір натхненням, віднайти опору всередині і просто подякувати собі. Бо в тобі всього достатньо.

Роздивитись детальніше

Пригадуєш ситуації, коли все пішло не за планом? А що як у тебе був би план Б — щоб видихнути і спробувати щось інше. Фух. Одразу якось легше, правда?

slide

MENTAL BEAUTY SOCKS — шкарпетки, у яких є план Б.

Якщо раптом загубиш котрусь із пари, третя шкарпетка збереже твій ментальний спокій. Крокуй назустріч собі і будь впевнена: кожен твій крок правильний!

Роздивитись детальніше

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».